Prijateljska tekma: Donyell Malen je dvakrat zadel, ko je Dortmund tesno premagal Manchester United s 3:2

Prijateljska tekma med Manchester Unitedom in Borussio Dortmund se je začela z obračunom dveh močnih ekip. Na koncu je Manchester United izgubil proti "rumeni vojski" Borussie Dortmund z 2:3.

Prvi gol na tekmi je padel v 24. minuti, ko je Diogo Dalot s strelom izpred kazenskega prostora poskrbel za zgodnjo prednost Manchester Uniteda, tako da je bilo na tekmi 1:0. Drugi gol je padel v 43. minuti, ko je Donyell Malen v kazenskem prostoru s strelom z vrha gola izenačil zaostanek, tako da je bilo na tekmi 1:1.

Tretji gol je padel minuto pozneje, v 44. minuti, ko je Donyell Malen v dresu Dortmunda izkoristil svojo dobro formo in pomagal svoji ekipi do zadetka, tako da je bil rezultat 1:2. To je bil drugi gol Donyella Malena na tej tekmi.

V 52. minuti je Antony, ki je nosil rdeči dres Manchester Uniteda št. 21, v kazenskem prostoru ujel žogo in dosegel gol, s čimer je pomagal Manchester Unitedu povrniti zaostanek, tekma pa se je končala z 2:2. Vsi igralci Uniteda so si oddahnili, ko je njihova ekipa končno izenačila rezultat.

Toda navijači niso pričakovali, da je v 71. minuti Marco Reus iz Dortmunda asistiral Youssoufu Moukoku, ki je dosegel gol. Na koncu je Dortmund premagal Manchester United s 3:2.

Po mnenju navijačev Man Utd bi Man Utd zlahka zmagal na tej prijateljski tekmi, vendar je na koncu to ogrevalno tekmo dobil Dortmund z enim golom prednosti.